Afbeelding niet beschikbaar

Naam:
Mardi de Graaf

Functie:
Eigenaar

Contactgegevens:
mardi@hagranop.com
+31 (0) 6 53 27 29 33
Afbeelding niet beschikbaar

Naam:
Peter Rinkel

Functie:
Directeur

Contactgegevens:
peter@hagranop.com
+31 (0) 6 51 47 91 39
+31 (0) 527 27 61 65
Afbeelding niet beschikbaar

Naam:
Cees Dersjant

Functie:
Controller

Contactgegevens:
cees@hagranop.com
+31 (0) 527 27 61 68
Afbeelding niet beschikbaar

Naam:
Eelco Beijersbergen

Functie:
(Internationaal) Inkoper & verkoper

Contactgegevens:
eelco@hagranop.com
+31 (0) 527 27 61 61
+31 (0) 6 16 61 09 72

Afbeelding niet beschikbaar

Naam:
Ellen Bicker

Functie:
Administratie Koelhuis & Boerderij

Contactgegevens:
ellen@hagranop.com
+31 (0) 527 27 61 67
Afbeelding niet beschikbaar

Naam:
Florine Steijaert

Functie:
Verkoop binnendienst & administratie

Contactgegevens:
florine@hagranop.com
+31 (0) 6 31 93 35 28
+31 (0) 527 27 61 69
Afbeelding niet beschikbaar

Naam:
Hanneke Hoogstad

Functie:
Administratie

Contactgegevens:
hanneke@hagranop.com
+31 (0) 527 27 61 73
Afbeelding niet beschikbaar

Naam:
Henri Bols

Functie:
Bedrijfsleider Koelhuis & Boerderij

Contactgegevens:
henri@hagranop.com
+31 (0) 6 23 70 80 16

Afbeelding niet beschikbaar

Naam:
Mariëtte Bulthuis

Functie:
Ondersteuning

Contactgegevens:
mariette@hagranop.com
+31 (0) 527 27 61 61
Afbeelding niet beschikbaar

Naam:
Pamela Knol

Functie:
Personeel & administratie

Contactgegevens:
pamela@hagranop.com
+31 (0) 6 46 63 61 06
+31 (0) 527 27 61 75
Afbeelding niet beschikbaar

Naam:
Stefan Bokdam

Functie:
(Internationaal) Inkoper & Verkoper

Contactgegevens:
stefan@hagranop.com
+31 (0) 6 10 99 12 17

Contact

Sluitgatweg 4 • 8308 RE Nagele • Nederland

Tel.: +31 (0) 527 - 276161 Fax: +31 (0) 527 - 276179 info@hagranop.com

IBAN NL54RABO0159639646 K.v.K. Lelystad 39049268 BTW nr. 0087.95.939.B.01