Abbildung nicht verfügbar

Name:
Mardi de Graaf

Funktion:
Eigenaar

Contactgegevens:
mardi@hagranop.com
+31 (0) 6 53 27 29 33
Abbildung nicht verfügbar

Name:
Peter Rinkel

Funktion:
Directeur

Contactgegevens:
peter@hagranop.com
+31 (0) 6 51 47 91 39
+31 (0) 527 27 61 65
Abbildung nicht verfügbar

Name:
Cees Dersjant

Funktion:
Controller

Contactgegevens:
cees@hagranop.com
+31 (0) 527 27 61 68
Abbildung nicht verfügbar

Name:
Eelco Beijersbergen

Funktion:
(Internationaal) Inkoper & verkoper

Contactgegevens:
eelco@hagranop.com
+31 (0) 527 27 61 61
+31 (0) 6 16 61 09 72

Abbildung nicht verfügbar

Name:
Ellen Bicker

Funktion:
Administratie Koelhuis & Boerderij

Contactgegevens:
ellen@hagranop.com
+31 (0) 527 27 61 67
Abbildung nicht verfügbar

Name:
Florine Steijaert

Funktion:
Verkoop binnendienst & administratie

Contactgegevens:
florine@hagranop.com
+31 (0) 6 31 93 35 28
+31 (0) 527 27 61 69
Abbildung nicht verfügbar

Name:
Hanneke Hoogstad

Funktion:
Administratie

Contactgegevens:
hanneke@hagranop.com
+31 (0) 527 27 61 73
Abbildung nicht verfügbar

Name:
Henri Bols

Funktion:
Bedrijfsleider Koelhuis & Boerderij

Contactgegevens:
henri@hagranop.com
+31 (0) 6 23 70 80 16

Abbildung nicht verfügbar

Name:
Mariëtte Bulthuis

Funktion:
Ondersteuning

Contactgegevens:
mariette@hagranop.com
+31 (0) 527 27 61 61
Abbildung nicht verfügbar

Name:
Pamela Knol

Funktion:
Personeel & administratie

Contactgegevens:
pamela@hagranop.com
+31 (0) 6 46 63 61 06
+31 (0) 527 27 61 75
Abbildung nicht verfügbar

Name:
Stefan Bokdam

Funktion:
(Internationaal) Inkoper & Verkoper

Contactgegevens:
stefan@hagranop.com
+31 (0) 6 10 99 12 17

Kontakt

Westermeerweg 17  8309 PZ Tollebeek  Niederlande

Tel.: +31 (0) 527 - 276161  Fax: +31 (0) 527 - 276179  info@hagranop.com

IBAN NL54RABO0159639646  IHK Lelystad 39049268  MwSt.-Nr. 0087.95.939.B.01